WY MŁODZI JESTEŚCIE SWOISTYM SYNCHRONIZATOREM MIĘDZYPOKOLENIOWEJ I KONSTRUKTYWNEJ INTERFERENCJI

BIOENERGETYCZNYCH FAL, O AMPLITUDZIE I NATĘŻENIU
OSOBNICZO ZMIENNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI

NAUKA CZYNI POSTĘPY nie dlatego, że uczeni zmieniają zdanie i porzucają błędne poglądy, ale dlatego, że ci, którzy przywiązani są do starych przekonań, w końcu umierają. – powiedział swego czasu ojciec teorii kwantów Max Planck.
D r o d z y   M ł o d z i   P r z y j a c i e l e,
WASZYM PRZEZNACZENIEM JEST OŚWIECENIE

Wasze wyspy szczęścia i młodości dryfują gdzieś po bezkresnych wodach mórz i oceanów.

Wasze młode i otwarte umysły sięgają swoją twórczą wyobraźnią niemal gwiazd.

Wasze smartfony współtworzą dzięki błyskawicznej komunikacji globalną świadomość i tożsamość.

JESTEŚMY WSZYSCY JEDNĄ GLOBALNĄ RODZINĄ

Jesteśmy Jako Ludzkość, JEDNĄ GLOBALNĄ RODZINĄ, jak mówi Jego Świętobliwość Dalajlama, który przemawia do nas językiem zgody i wzajemnego szacunku.

Na te trudne czasy, podpowiada nam wszystkim na Ziemi, PONAD NASZYMI PODZIAŁAMI, co mamy czynić, niezależnie od naszego pochodzenia, poglądów czy religii, ażeby iść drogą pojednania, tolerancji i pokoju.

JEST TO DROGA UNIWERSALNEGO OŚWIECENIA LUDZKIEGO UMYSŁU. PER ASPERA AD ASTRA ( przez trudy do gwiazd ). Bądźcie aktywni i działajcie, bo tylko w ten sposób możecie pokazać, że WASZE ZDANIE POWAŻNIE SIĘ LICZY.

AKTYWNIE ODDZIELAĆ ZIARNA PRAWDY OD PLEW DEMAGOGI

JEDNAK MŁODZI PRZYJACIELE, Tylko i Wyłącznie Wasza Wirtualna Aktywność, spowoduje to, że inni bardziej ZAANGAŻOWANI W REALU, zadecydują za WAS. NIGDY im na to nie pozwólcie.

Wasza Społecznościowa Sieć, którą teraz trzymacie właśnie w rękach, pozwala WAM WSPÓLNIE, I JUŻ MILIONY RAZY, współtworzyć swoisty LASER OBRONNY, który potrafi w życiu rzeczywistym walczyć o Wasze Społeczne i Demokratyczne Wartości.

MACIE ZAGWARANTOWANE PRAWA I ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE, ŻE DEMOKRACJA NIE JEST DANA NIGDY NIKOMU RAZ NA ZAWSZE

Europejska Konwencja z roku 1997 nadaje Wam Prawa Obywatela i uznaje WAS DZIECI ZA PODMIOT PRAWA. Przestaliście być własnością człowieka dorosłego.

Dlatego też WASZE POGLĄDY, zgodnie z prawem, muszą być wysłuchane i rozważone w podejmowanych decyzjach, które je dotyczą.

Najlepszy WASZ INTERES musi stanowić wiodącą zasadę WSZYSTKICH DZIAŁAŃ dotyczących WAS pośrednio lub bezpośrednio.

MŁODZI PRZYJACIELE SIĘGAJCIE GDZIE WZROK NIE SIĘGA

Młodość dodaje Wam skrzydeł. Latajcie tak wysoko jak te ORŁY.

Wy młodzi ludzie jesteście przyszłością ludzkości, marzycie o wielkich odkryciach, tak wielkich jakich dokonała MARIA CURIE  SKŁODOWSKA, nasza wielka i wspaniałej Noblistka, która uwielbiała uczyć młodzież. A Jej OJCIEC WŁADYSŁAW, też był nauczycielem i to właśnie w Gimnazjum.

Ale oni uczyli światłości tego świata i tego jak ciągle z pasją odkrywać jego tajemnice.
Wam Młodym potrzeba właśnie takich wspaniałych CELÓW I WZORCÓW. Wy nie możecie się cofać, musicie iść zwarci i radośni ku Waszej przyszłości, ażeby odkrywać nieznane Wam dotąd jeszcze lądy.

Wasze twórcze hasło to, Głowa, Serce, Ręce.

MATEMATYKA I LOGIKA TO KRÓLOWE NAUK

Szanowna Władzunio, Twój edukacyjny i ołowiany płaszcz, powala nas UCZNIÓW na kolana i przygniata do ziemi. Chcesz zrobić z nas GIMNAZJOROBOTY NIELOTY.

Szanowna Władzunio, Twój Edukacyjny i Ołowiany Płaszcz, Krój Anno Domini Wiek XIX, Nam Uczniom TOTALNIE NIE LEŻY.

Szanowna Władzunio, lekceważysz NAS MŁODYCH w Naszej Ojczyźnie, strzelając sobie tym samym gola do własnej bramki. To taki GIMNAZJO – SAMOBÓJ.

Szanowna Władzunio, zadłużasz NAS WSZYSTKICH na ponad BILION. Twoja specjalność to MINUSOWE plusy. To taka Pseudomatematyka Twojego Nadwornego PISAGORASA.

PISAGORAS, to pierwsza ofiara 8-klasowej edukacji. Bo TRÓJKĄT nigdy nie będzie kwadratem. ( Tres faciunt collegium – trzech tworzy zespół ).

Taka oczywista oczywistość, że na lekcjach w szkole trzeba troszkę bardziej uważać. Rzeczywistości, praw matematyki i logiki nie da się zagadać na śmierć, to trzeba UMIEĆ NAUCZYĆ WIEDZIEĆ ROZUMIEĆ KOCHAĆ WYBACZYĆ. Amen

EWOLUCJI WASZEJ POZYTYWNEJ ENERGII NIKT I NIC NIE ZATRZYMA

Więcej Luzu, Uśmiechu i Zabawy
Życzą Wszystkim Na Świecie
Gymnazjomaniaki

GRAWITON

NEUTRINO

Gymnazjomaniaki to platforma aktywności społecznej
dla wszystkich tych, którym oświecona nauka i edukacja leżą na sercu
Fundamenty Oświeconych Umysłów
Ludzkości